wuf.ee / Bonaventura kvaliteet

Bonaventura kvaliteet

BonaVentura toidud on Super Premium kvaliteediga, mis on saavutatud koostöös tuntud toitlustusspetsialistide ja teadlastega. Pakutakse ainult parimat nii koertele kui ka kassidele.

Kõrge kvaliteediga tooraine – nii liha kui täisteravili (v.a. riis)– on pärit Saksamaa farmidest. Tooraine allub rangele kvaliteedikontrollile.Toitudes sisalduv liha  on sama kvaliteetne kui inimtoiduks kasutatav liha. BonaVentura toitudes ei ole kasutatud sünteetilisi värvi-, maitse ja säilitusaineid, sünteetilisi antioksüdante. Toidule ei ole lisatud maisi ja sojat ning kondijahu, ei ole kasutatud GMO-d (geenmuundatud organisme).

Koerad, nagu ka nende metsikud eellased hundid, on peamiselt lihasööjad loomad. Huntide saakloomad pakuvad neile mitmekesist toitainetevalikut nii liha kui subproduktide näol. Maost ja sisikonnast saavad nad eluks vajalikke väärtuslikke taimekomponente. Koerad sõltuvad oma toidus täielikult inimesest. BonaVentura Dog 7 Balance toitudes on seda kõike arvestatud ja toidu koostises on suur kogus naturaalset värsket liha (75-85% töötlemata algkomponentidest), kvliteetset täisteravilja ja mitmesuguseid taimekooslusi, et koerad oleks varustatud kõigi eluks vajalike ainetega.

Toites oma lemmikut BonaVentura toiduga ei ole vaja lisada täiendavalt vitamiine, mineraale ja teisi aineid, nii võite rikkuda optimaalse toitumisreziimi. Kindlasti ei ole vaja lisada Junior toidule kaltsiumit. BonaVentura Junior’is on kaltsiumit ja fosforit just sellises piisavas koguses, mida noor organism vajab. Üledoseerimine ei mõju hästi luustiku ja liigeste arengule.

BonaVentura toitudele ei ole lisatud sünteetilisi säilitusaineid. Suletud pakendi garanteeritud säilivusaeg on 12 kuud. Avatud pakend on soovitav ära tarvitada 2. kuu jooksulToidu säilivus tagatakse värskete toidukomponentide õigel reziimil kuivatamisega. Kuivatamine toimub madalatel temperatuuridel ja soojust lisatakse just selliselt, et üleliigne niiskus saaks pikkamööda eemaldatud. Kuivtoidus säilivad toorainete omadused ja vajalik  mikrobioloogiline koostis kõige paremini, kui niiskuse tase on 8-9%. Oluline osa on ka pakendi kvaliteedil.

BonaVentura toitude väljatöötamisel ei ole tehtud loomkatseid, seda nii meditsiinilistel kui moraalsetel kaalutlustel. Toitude väljatöötamine baseerub ainult teaduslikel uuringutel ja nii saavutatakse ka kõige kindlamad ja edukamad tulemused.

Toitu ei ole lisatud:

Liha, mida kasutatakse, on sama kvaliteetne kui inimtoiduks kasutatav liha.
Ei ole kasutatud GMO-d ( geenmuundatud organisme)

BonaVentura Dog 7 Balance ja Cat 7 Balance toitude tootja on ARAS Tiernahrung, Saksamaa.


Wuf OÜ | wuf[at]wuf.ee | Tel +372 56 619 987