sdf
Terve ja pika
eluea nimel
Populaarsed tooted
Kuivtoidud koerale
Kuivtoidud kassile
Maiused koerale
Maiused kassile
Konservid koerale
Konservid kassile
Muud tooted
Erinevad kuivtoidud
Dog 7 - 7 olulist faktorit
Bonaventura kvaliteet
Diet Dog Phyt for Dogs taust
Korduvad Küsimused
Tellimistingimused
Soodustus
Küsi nõu
sdf
sdf
wuf.ee / Korduvad Küsimused trüki
Korduvad Küsimused
 1. Kui kaua säilivad BonaVentura kuivtoidud?
 2. Garanteeritud säilivusaeg on 12 kuud, mis on ka igale pakendile trükitud. Avatud pakend on soovitav ära tarvitada kahe kuu jooksul.
 3. Kuidas tagatakse toidu säilivus?
 4. Toidu säilivus tagatakse värskete toidukomponentide õigel reziimil kuivatamisega. Kuivatamine toimub madalatel temperatuuridel ja soojust lisatakse just selliselt, et üleliigne niiskus saaks pikkamööda eemaldatud.Kuivtoidu toorainete omadused säilivad kõige paremini siis, kui niiskuse tase toidus on viidud 8-9%-ni, nii säilib vajalik mikrobioloogiline koostis. Seetõttu on kõrged nõudmised ka pakenditele, et toit säiliks kvaliteetne. BonaVentura toitudes on garanteeritud naturaalsete vitamiinide ja mineraalainete säilimine toodud säilivusaja jooksul.
 5. Mille poolest erinevad Classic Adult ja Premium Adult?
 6. Põhimõtteliselt sobivad mõlemad toidud täiskasvanud koertele olenemata tõust. Mõlemad koosnevad naturaalsetest ja toitaineterikastest algkomponentidest. 

  Premium Adult’is on lisaks veel Intelligent Plant System ehk teatud taimekooslused, millised sisaldavad looduslikke vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente. Nende taimede eeterlikud õlid tugevdavad immuunsüsteemi, soodustavad ainevahetust ja ergutavad seedetegevust.

  Premium Adult sisaldab toorproteiini ja toorrasva, on naturaalne energia-ja toitaineterikas täistoit aktiivsele täiskasvanud koerale.
 7. Nisuiduõli ülesanded BonaVentura toitudes?
 8. Nisuiduõlil on lai toimespekter. Eriti tähtis on temas leiduv E-vitamiin ja asendamatud rasvhapped linool-ja linoleenhape. Need ained säiluvad vaid siis, kui nisuiduõli on saadud külmpressmeetodil. Nisuiduõlist saadud E-vitamiin on kõrge bioaktiivsusega, mida sünteetiline E-vitamiin ei ole. BonaVentura toitude rikastamine nisuiduõliga lisab sellele veel teisigi väärtusi, nii saavutatakse hea toitumus, naha ja karvade suurpärane kvaliteet, elujõud ja elurõõm.
 9. Kas letsitiin on tähtsaim toidulisand?
 10. Ei, ta ei ole hädavajalik, sest normaalsetes tingimustes toodab organism seda ise piisavalt. Kuna letsitiin on väga oluline komponent ainevahetusprotsessis, siis seda siiski lisatakse, eriti just kuivtoitudesse.
 11. Millest saadakse letsitiini?
 12. Ühes aastas toodetakse toiduainetetööstuse tarbeks keskmiselt 200 000 tonni suhteliselt odavat letsitiini, mis saadakse geenmuundatud sojast. Munadest saadav letsitiin on tunduvalt kallim, sest nii tooraine kui tootmisprotsess on oluliselt kulukam. Loomatoitude hinna põhjal võib öelda, kumba letsitiini vastavas toidus on kasutatud.
 13. Letsitiini tähtus organismis?
 14. # Sapi koostises hoolitseb toiduga saadud rasva ümbertöötlemise eest
  # Keha rasvade ümberjaotamine
  # Verelipiididele reguleeriva toimega
  # Rakumembraani ehitusmaterjal - muudab rakuseinad elastseks, et need laseksid toitained rakkudesse ja jääkained saaksid väljuda
  # Osaleb süsivesikute ja valkude ainevahetuses
  # On looduslik emulgaator ja "sidemees" rasvade ja vee vahel
  # Suurendab loodusliku E-vitamiini antioksüdatsiooni funktsiooni
  # Soodustab närvisüsteemi tegevust
  # Hoolitseb terve naha ja läikiva karva eest.
 15. Milles avaldub letsitiini puudulikkus?
 16. Paljud sellised hädad, nagu kõõm, kratsimine ja karvade väljalangemine näitavad, et toidus napib letsitiini. Ka ekseemid viitvad sellele, et organismis ei ole piisavalt letsitiini. BonaVentura kuivtoit sisaldab ekstrakoguses täis-muna letsitiini, mis tagab ilusa läikiva karvkatte ja terve naha.
 17. Mis on BonaVentura kuivtoitu lisatud spetsiaalpärm?
 18. See on toidu-ja toimeaine, mis toidulisandina omab tervendavat ja ülesehitavat toimet. Pärm on vitamiinide-, mineraalainete-ja proteiiniderikas, sisaldades asendamatuid aminohappeid lüsiini ja trüptofaani. Pärm hoolitseb selle eest, et organism püsiks terve ja tugev. Pärm on kasulik ja tasakaalustav loodusliku B-vitamiini allikas.
 19. Milline on spetsiaalpärmi mõju?
 20. * Immunsüsteemi kaitse
  * Tagab organismi puhastumise jääkainetest
  * Stabiliseerib seedetegevust
  * Hoiab ära kõhulahtisuse
  * Kõhulahtisuse korral vähendab vee ja mineraalainete kadu organismist
  * Hoiab eemal toksilised ained
  * Parandab naha ja karva kvaliteeti, hoiab ära nahaprobleemid
  * Toidu-ja toimeainete rohkus pärmis tagab kogu organismi aktiivsuse, hea tervise ja töövõime
 21. Mis on inuliin ja milline mõju tal on?
 22. Inuliin on seedimatu korvõielistele (leidub näit, siguris, porrulaugus, artishokis) iseloomulik varusüsivesik, mis koosneb fruktoosijääkidest. See ballastaine läheb maost ja peensoolest läbi muutumatult. Mikrobioloogilised uuringud on näidanud, et inuliin on soodne toiduallikas seedekulglas elutsevatele kasulikele bakteritele. Inuliini järjepidev kasutamine muudab seedekulglas elutseva bakterkoosluse vahekorda soodsas suunas. Inuliin on prebiootikum, see tähendab keemiline ühend, mis soodustab organismi enda mikroobikoosluse tasakaalu taastumist.
sdf