sdf
Terve ja pika
eluea nimel
Populaarsed tooted
Kuivtoidud koerale
Kuivtoidud kassile
Maiused koerale
Maiused kassile
Konservid koerale
Konservid kassile
Muud tooted
Erinevad kuivtoidud
Dog 7 - 7 olulist faktorit
Bonaventura kvaliteet
Diet Dog Phyt for Dogs taust
Korduvad Küsimused
Tellimistingimused
Soodustus
Küsi nõu
sdf
sdf
wuf.ee / Erinevad kuivtoidud trüki
Erinevad kuivtoidud

BonaVentura Dog 7 Balance sarjas on saadaval järgmised kuivtoidud koertele:
Junior                  Kutsikatele ja noortele koertele, tiinetele ja imetavatele emastele. Üleminek kusikatoidult täiskasvanutoidule (soovitaalt BonaVentura Premium Adult) võiks suurematel tõugudel olla 6-7 elukuul, väiksematel tõugudel hiljem (kuni 12 elukuud)

Premium Adult     Väga kvaliteetne toit täiskasvanud ja ka noortele koertele. Sobib karva- ja nahaprobleemide leevendamiseks ja likvideerimiseks, tagab immuunsüsteemi taastumise, tugevdamise ja säilimise. Aitab vältida, leevendada ja parandada artroosi -probleeme. Sisaldab kaalukontolli (Weight Control System) komponente. Eriti hea kõrgendatud aktiivsusega koertele (töökoerad, koerasport jne) Selle toiduga on vabanetud mitmetest naha-ja kõrvaprobleemidest, jagu saadud allergiatest.

Classic                     Sobib igast  tõust normaalse aktiivsusega koerale igapäevaseks toiduks. Tagab koerte igapäevase varustatuse eluks vajalike toitainetega.  Sobib ka koertele, kes elavad tiheda asustusega piirkondades (linnakorter, sellest tulenev kõrgem stressitaluvus)

Sensitive                  Tundlikele, ülekaalulistele ja eakamatele koertele mõeldud täisväärtuslik, kergesti seeditav toit. Sobib keemiliste komponentidega toitudest üleminekuks naturaalsetele toitudele. Minnes üle BonaVentura naturaalsele toidule oleks soovitav alustada Sensitive’iga .

Hypo-Allergenic   Allergilistele koertele, kes on tundlikud teatud toidulisandite ja toiduainete suhtes (esineb näiteks kratsimine, ekseem, kõõm, vistrikud, oksendamine, kõhulahtisus). Sobib kasutada kõigile koeratõgudele olenemata vanusest.

Dog Lovers Gold sarjas on saadaval järgmised kuivtoidud koertele:

Dog Lovers Gold Original                  100% täisväärtuslik ja balansseeritud toit kõikidele tõugudele ja igas eas ja aktiivsusega koertele. Sisaldab kõrgkvaliteedilist tooraineid ja eriti kõrget taset loomset proteiini. Allergiavaba ega sisalda nisugluteeni. 

Dog Lovers Gold „Passion“ High in Protein – teraviljavaba                   100% täisväärtuslik ja balansseeritud toit kõikidele tõugudele ja igas eas koertele. Sisaldab kõrgkvaliteedilist tooraineid ja eriti kõrget taset proteiini kanast, kalkunist ja munadest. Allergiavaba ega sisalda teravilja. 

 

Dog Lovers Gold „Passion“ Ocean Fish & Sweet Potato - teraviljavaba                    100% täisväärtuslik ja balansseeritud toit kõikidele tõugudele ja igas eas koertele. Sisaldab kõrgkvaliteedilist tooraineid ja eriti kõrget taset lõhe ja forelli pakkudes kõrgkonsentratsiooni tervislikele Omega rasvhapetele. Allergiavaba ega sisalda teravilja. 

Dog Lovers Gold „Cold-Pressed“ külmpress koeratoit                     Toodetud madalatel temperatuuridel ilma maisi, nisu, soja, värv- ja säilitusaineteta. 100% täisväärtuslik ja balansseeritud toit kõikidele tõugudele ja igas eas koertele. Sisaldab 100% kõrgkvaliteedilist toorainet ja kõrgetasemelist loomse päritoluga proteiini. Allergiavaba. Kasutades madalkuumutusega tehnoloogiat, on loodud Super Premium kvaliteediga koeratoit, mis sisaldab endas parimat võimalikku toitainete väärtust kõikidest looduslikest toorainetest. Kuivtoit koertele, mis on loodusele nii lähedal kui võimalik. 

BonaVentura Cat 7 Balance sarjas on saadaval kuivtoidud kassidele:

Junior                       Naturaalne, täisväärtuslik toit  kassipoegadele ja noortele kassidele, sobib ka tiinetele ja poegi imetavatele kassidele

Adult                         Valgurikas, täisväärtuslik ja äärmiselt maitsev naturaaltoit, sobib täiskasvanud kassidele olenemata tõust ja vanusest.

Premium Adult                         Valgurikas, täisväärtuslik ja äärmiselt maitsev naturaaltoit, sobib täiskasvanud kassidele olenemata tõust ja vanusest. Spetsiaalsed taimekiud kahandavad karvapallide väljaoksendamise võimalust ja soodustavad nende loomulikku lahustumist sooltes. Ainulaadne Bio-Formel kaitseb ja aktiveerib ainevahetust looduslike komponentidega.

Cat Lovers Gold sarjas on saadaval kuivtoidud kassidele:

 

Cat Lovers Gold Original                        100% täisväärtuslik ja balansseeritud toit kõikidele tõugudele ja igas eas kassidele. Sisaldab kõrgkvaliteedilist tooraineid ja kõrget taset loomset proteiini. Allergiavaba ega sisalda nisugluteeni. 

 

sdf