sdf
Terve ja pika
eluea nimel
Populaarsed tooted
Kuivtoidud koerale
Kuivtoidud kassile
Maiused koerale
Maiused kassile
Konservid koerale
Konservid kassile
Muud tooted
Erinevad kuivtoidud
Dog 7 - 7 olulist faktorit
Bonaventura kvaliteet
Diet Dog Phyt for Dogs taust
Korduvad Küsimused
Tellimistingimused
Soodustus
Küsi nõu
sdf
sdf
wuf.ee / Dog 7 - 7 olulist faktorit trüki
Dog 7 - 7 olulist faktorit

7 olulist faktorit millest Dog 7 Balance on oma nime saanud:

1. Kehaehitus ja elujõud. Dog 7 Balance tagab teie koerale optimaalse kehakaalu, tugevad lihased, terved ja tugevad küüned. Toit sobib nii kutsikatele kui vanadele koertele ja sisaldab koostisaineid, mis teevad liigesed tugevaks ja vastupidavaks.

2. Nahk ja karv. Dog 7 Balance sisaldab eluks vajalikke Omega 3 ja Omega 6 rasvhappeid, mida koera enda organism ei suuda toota. Toit sisaldab ka naturaalset täismuna letsitiini (mitte sünteetilist letsitiini, mida kasutatakse paljudes koeratoitudes), spetsiaalpärmi ja nisuiduõli. Kõigi nende ainete koosmõju tulemusena on teie koera nahk terve ja karv läikiv.

3. Ainevahetus ja seedimine. Dog 7 Balance kuivtoit sisaldab kõiki naturaalseid toidu-, toime- ja lisaaineid, mida koer vajab. Terve seedetrakt tagab aktiivse seedetegevuse. Kõik see ei toimi, kui toit sisaldab keemilisi lisandeid, seepärast ei olegi  Dog 7 Balance toitudes neid kasutaud, toit on 100% naturaalne.

4. Kaisejõud ja rakukaitse. Organismi kaitsevõime aluseks on terved rakud. Peamised vaenlased rakkudele on vabad radikaalid, mis toimivad hapniku mõjul ja põhjustavad rakuseina kahjustusi ja rakkude enneaegset vananemist. Vabade radikaalide toimel nõrgeneb kogu organismi immunsüsteem. Kõige selle vastu võitlevad Dog 7 Balance toitudes leiduvad  vabade radikaalide neutraliseerijad - karotenoidid. Karotenoidid on taimsed toimeained, mis ei jää antioksüdantidena alla E ja C vitamiinile. Dog 7 Balance immunsüsteemi kaitsepaketti on lisatud ka seleen.

5. Kaalukontrolli süsteem (Weight Control System). Kallihinnalisem koeratoit sisaldab tavaliselt  enam loomset rasva ja õli kui odavam. Paljud odavamad toidud sisaldavad toorproteiinisurrogaate geenmuundatud sojast ja maisist, mida koera organism ei suuda omastada ja mis ladestuvad rasvakihina. BonaVentura toitudes on neist lisanditest teadlikult loobutud. Toit on kõrgekvaliteediline, ei sisalda küllastunud rasvhappeid ja koer võib seda süüa nii palju, et kõht täis saaks, ilma et kaal liialt suureneks.

6. Intelligentne taimeformel (saksa k Intelligente Kräuterformel). Paljudes taimedes leidub immunsüsteemi tugevdavaid aineid. Taimede eeterlikud õlid soodustavad ainevahetust, aktiveerivad seedetegevust ja väljutavad organismist rasvu. Taimekomponedid vähendavad gaase maos ja soolestikus, hoiavad ära sidekoehaigusi ja artroosi.

7. Teadlik kvaliteedigarantii. Kõik Dog 7 Balance toorained on värsked (ei kasutata külmutatud liha) ja kvaliteetsed.

sdf