sdf
Terve ja pika
eluea nimel
Populaarsed tooted
Kuivtoidud koerale
Kuivtoidud kassile
Maiused koerale
Maiused kassile
Konservid koerale
Konservid kassile
Muud tooted
Erinevad kuivtoidud
Dog 7 - 7 olulist faktorit
Bonaventura kvaliteet
Diet Dog Phyt for Dogs taust
Korduvad Küsimused
Tellimistingimused
Soodustus
Küsi nõu
sdf
sdf
wuf.ee / Diet Dog Phyt for Dogs taust trüki
Diet Dog Phyt for Dogs taust

Kogemuslugu Diet Dog Phyt for Dogs Joints&Bones ja Senior&Mobility tarbimisest

 

🐾Meie 13,5 aastane labradoripoiss Tommy on rahuliku iseloomuga. Talle meeldib jalutamas käia ja õues aega veeta, kuid põrkepalli kombel pole ta kunagi hüpanud ega liiga energiline olnud. Sellegipoolest märkasime juba kümmekond aastat tagasi, et tema kõnnakusse on tekkinud longe ning aastate jooksul on liigesed jäigastunud. Juba mitu aastat on ta regulaarselt igapäevaselt valuvaigisti peal ning viimased paar aastat juurde saanud ka vanaduse nähte leevendavaid ning liigeste tööd soodustavaid toidulisandeid.

 🐾Oma igapäevategevustes jalutame Tommyga keskmiselt kaks korda päevas – hommikuti lühema ringi, mis olenevalt koera tujust on mõnesajast meetrist kilomeetrini ja õhtuti veidi pikema ringi, poolteiesest kilomeetrist mõne kilomeetrini, vahetevahel nädalavahetusel ka pikemaid tiire sekka. Väga pikki jalutuskäike ta enam teha ei jaksa ning kuumade, külmade või niiskete ilmadega mõjub ka ilmastik tema enesetundele ning liigestele, mis piirab oluliselt tema jalutuskäike ja liikuvust.
 


🐾Umbes aastajagu päevi tagasi jäi meie koer äkki vanaks. Ta ei tahtnud enam eriti jalutada, tehes seniste tiirude asemel vaid paarisaja meetriseid otsi, kuigi uksest õue läks siiski hea meelega. Temast oli saanud äkki torisev vanamees, kes tujutses ning hakkas ootamatult öösiti, vahel ka päeval ja õhtul, rahutult haukuma, sest kuulmine ja nägemine on ajas kehvemaks läinud, soovides, et keegi öösiti tema läheduses magaks või teda silitaks võimalikult pimedas toas. Nii juhtus, et mõnel ööl saime vaid paar tunnikest magada enne äratuskella helinat.

 

 


🐾Otsustasime, et vahetame oma olemasolevad toidulisandid välja Diet Dog Phyt for Dogs Joints&Bones ja Senior&Mobility vastu, lootuses pakkuda oma koerale veel elamisväärset elu ja soovides anda talle tagasi kaotatud energiat.
 


🐾Kooskõlastasime toidulisandite proovimise loomaarstiga ning jätsime varasematest ravimitest peale igapäevaselt vaid valuvaigisti ning kuivtoiduna BonaVentura toidu, mida ta on saanud juba sünnist saadik.
 

 


🐾Peale umbes kahenädalast igapäevast Diet Dog Phyt For Dogsi toidulisandite andmist hakkas meile tunduma, et koer on veidi kepsakam kui varem. Umbes kuu ehk esimese kuuri lõpuks oli vahe silmaga märgatav – koer tahtis jälle igapäevaseid jalutuskäike teha ja kutsus juba ise jalutama. Tema tempo on küll endiselt aeglane ja ta kipub kohutavalt lõõtsutama, kuid entusiastilikult teeb ta terve jalutusringi kaasa, millest viimasel ajal jaksas ta vaid teha pool, kui ta üldse tänava otsast oli nõus kaugemale minema. Kui vanasti oli tema lemmik poos „katuse peal“ ehk neli käppa taeva poole püsti selili lebamine, siis seda polnud ta enam ammu teinud, sest selg tundis end ebamugavalt, nüüd äkki on ta taas hakanud katuse peal olema nagu varem. Ka öine haukumine vähenes – ta küll endiselt vahel haugub öösiti rahutult, kuid seda on jäänud harvemaks ning ta kipub leppima rahulikult magama jäämisega paitavas seltskonnas vaid mõne korra tema juures käimisega uneaja alguses. Tema karvgi on hakanud rohkem läikima ja tuhmist on saanud säravam, nagu ta oleks just pestud.
 


🐾Diet Dog Phyt For Dogs toidulisandid meie 13 aastasest seeniorist noort koera ei tee, kuid igal juhul on need mõjunud väga positiivselt tema energiale ning soovile taas rohkem liigutada ja head koeraelu nautida, mis on andnud meile palju toredaid päevi koos meie neljajalgse pereliikmega.
 


🐾Link videole vahetult enne Phyt for Dogs üleminekut: https://1drv.ms/v/s!AuHJIi8xzNOghepszqVZNKM_QWIEFw?e=SazUDf
🐾Link videole, kui oli Phyt for Dogsi saanud 2 kuud:
https://1drv.ms/v/s!AuHJIi8xzNOghfg7KIlmSt6u8m5Uhw?e=befUYp
 

Vaata Diet Dog Phyt for Dogs tooteid lähemalt siit: https://www.wuf.ee/muu

 

 

sdf